Halmar Kancelářská židle VIRE 2, černá/šedá

Kancelářská židle VIRE 2 zaujme svým svěžím a elegantní designem. Nabízí však mnohem více - pohodlí a kvalitní materiály.... více informací »
Halmar Kancelářská židle VIRE 2
Značka: Halmar
2 090 Kč
Více informací »
Kancelářská židle VIRE 2 zaujme svým svěžím a elegantní designem. Nabízí však mnohem více - pohodlí a kvalitní materiály....

Kancelářská židle VIRE 2 zaujme svým svěžím a elegantní designem. Nabízí však mnohem více – pohodlí a kvalitní materiály. Sedák židle je čalouněn kvalitní tkaninou šedé barvy a opěrák je čalouně síťovinou černé barvy. Síťovina je prodyšná a perfektně se přizpůsobuje tvaru Vašich zad. Součástí židle je kvalitní mechanismus TILT, který umožňuje houpání a nastavení tuhosti houpání. Židle je také otočná a výškově nastavitelná. Má kovový – chromovaný pětiramenný kříž s kolečky. Pro odpočinek Vašich paží má… Levný produkt je k sehnání v pohodě na našich stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře! Vyhledejte si skvělé produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. Výrobce Halmar poskytuje špičkové zboží. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Halmar Kancelářská židle VIRE 2, černá/šedá pocházející od značky Halmar jednoduše můžete sehnat právě nyní za akční cenu! Teď za akční cenu 2 090 Kč.