Halmar Kancelářská židle VALOR, černá/šedá

Kancelářská židle VALOR je moderní a komfortní židle, která se hodí jak do kanceláří tak i do domácích pracoven. Díky svému... více informací »
Halmar Kancelářská židle VALOR
Značka: Halmar
2 090 Kč
Více informací »
Kancelářská židle VALOR je moderní a komfortní židle, která se hodí jak do kanceláří tak i do domácích pracoven. Díky svému...

Kancelářská židle VALOR je moderní a komfortní židle, která se hodí jak do kanceláří tak i do domácích pracoven. Díky svému jedinečnému a ergonomickému designu je židle VALOR bezkonkurenční v této cenové třídě, a to z ní dělá velmi atraktivní výrobek. Židle je vybavena mechanikou TILT, která umožňuje nastavení výšky sedáku, výšky opěráku a také jeho sklon s aretací v libovolné pozici. Můžete si také dopřát volnosti při funkci houpání s nastavitelnou tuhostí dle regulačního šroubu nastavením síly protitlaku…
Vynikající produkt Halmar Kancelářská židle VALOR, můžete nakoupit již dnes tady na stránkách v populární rubrice židle do kanceláře! Najděte si oblíbené kusy z této oblíbené sekce za nejnižší cenu!

Diskontní výrobek Halmar Kancelářská židle VALOR, černá/šedá od odblíbeného výrobce Halmar můžete pořídit u nás za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 2 090 Kč.