Halmar Jídelní stůl SANDOR, zlatý dub

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR
Značka: Halmar
12 090 Kč
Více informací »
Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena...

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě křížení na pevné podstavě. Deska stolu je vyrobena z laminovaného MDF v dekoru dřeva v odstínu zlatý dub. Podstava celé konstrukce je vyrobena z nerezové oceli. Podstava posiluje zbytek celé konstrukce. Nerezová ocel je velice kvalitní trvalý materiál odolný vůči korozi. Celková nerezovo-dřevěná kombinace bude ideální pro každý moderní prostor.
Hodně povedený produkt jde nakoupit také tu na webu v oblíbené sekci stoly do jídelny! Podívejte se na skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za rozumné peníze. Populární výrobce Halmar svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží ! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na další prověřené kousky od značky Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR, zlatý dub od společnosti se zárukou kvality Halmar jde nakoupit tady nyní za nejnižší cenu! Akční ceny od 12 090 Kč.