Halmar Jídelní stůl SANDOR 3, dub zlatý/černý

Jídelní stůl SANDOR 3 je velice klasický stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben z laminovaného MDF v... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR 3
Značka: Halmar
13 590 Kč
Více informací »
Jídelní stůl SANDOR 3 je velice klasický stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben z laminovaného MDF v...

Jídelní stůl SANDOR 3 je velice klasický stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben z laminovaného MDF v odstínu zlatého dubu, použitý materiál připomíná přírodní dřevo a vytváří velice elegantní a masivní vzhled. Pevná základna je vyrobena z černé práškované oceli. Jídelní stůl se skvěle kombinuje například se židlemi Halmar K338, které taktéž najdete v naší nabídce.Diskontní produkt seženete bezstarostně tu na našem webu v populární sekci stoly do jídelny! Prozkoumejte unikátní kousky ve zmiňované sekci za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka Halmar pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty.

Unikátní a žádaný výrobek Halmar Jídelní stůl SANDOR 3, dub zlatý/černý značky Halmar můžete získat tady teď v akci! Akční ceny od 13 590 Kč.