Halmar Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk

Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé... více informací »
Halmar Jídelní stůl Prometheus
Značka: Halmar
2 490 Kč
Více informací »
Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé...

Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér. Netradičním prvkem tohoto stolu je černý ocelový průplet, který dodává stolu šmrnc, ale především ještě větší stabilitu podnoží. Deska stolu je vyrobena z lakovaného MDF v bílém matném odstínu. MDF materiál se snadno udržuje a je odolný vůči mechanickému poškození. Nohy stolu jsou vyrobené z… Velmi prodávaný produkt Halmar Jídelní stůl Prometheus, kulatý, můžete sehnat také tu na našem webu zařazený v sekci stoly do jídelny. Najděte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. Známý dodavatel Halmar vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment Nové kousky každý den. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více skvělých kousků značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Halmar Jídelní stůl Prometheus, kulatý, matný bílý/buk od oblíbené značky Halmar pořídíte na našich stránkách teď v akci. Cena od 2 490 Kč.