Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90, bílý

Jídelní stůl MOZART sází na klasický a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních... více informací »
Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90
Značka: Halmar
10 490 Kč
Více informací »
Jídelní stůl MOZART sází na klasický a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních...

Jídelní stůl MOZART sází na klasický a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Desku stolu lze rozložit do délky až 240 cm, což zaručí dostatečný prostor pro Vaše pohodlné sezení. Deska stolu je tvořena z laminovaného MDF a hrany desky jsou opatřeny ABS plasty. Vkusně tvarované nohy jsou vyrobeny z bukového masivu. Z naší nabídky si můžete vybrat jídelní židle, díky nimž si můžete sestavit kompletní jídelní set. K tomuto stolu…Hodně žádaný výrobek Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90, bílý je k dostání právě nyní na webu ve známé kategorii stoly do jídelny. Nyní najdete ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za super peníze.

Velmi oblíbený produkt Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90, bílý od značky Halmar snadno můžete sehnat zrovna skutečně levně. Nabídky od 10 490 Kč.