Halmar Jídelní stůl L31, bílý

Jídelní stůl L31 je velmi praktický stůl, který splní požadavky i velmi náročných zákazníků. Působivá kombinace bílého... více informací »
Halmar Jídelní stůl L31
Značka: Halmar
6 190 Kč
Více informací »
Jídelní stůl L31 je velmi praktický stůl, který splní požadavky i velmi náročných zákazníků. Působivá kombinace bílého...

Jídelní stůl L31 je velmi praktický stůl, který splní požadavky i velmi náročných zákazníků. Působivá kombinace bílého skla s kovovými nohami dodá stolu elegantní vzhled. Nohy jsou navíc zdobeny jemnými detaily. Velkou výhodou stolu je jeho funkce rozkladu, kterou jistě oceníte. Několika málo pohyby ze stolu o délce 110 cm vykouzlíte stůl s délkou 170 cm.Tento designový produkt Halmar Jídelní stůl L31, bílý je k dispozici snadno tu na našich stránkách v kategorii stoly do jídelny. Nyní najdete ještě jiné výrobky ze zmíněné kategorie za rozumné peníze! Známý dodavatel Halmar prodává velmi kvalitní výrobky. A tady je důkaz. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kousky od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Halmar Jídelní stůl L31, bílý značky Halmar snadno najdete u nás právě levně! Nyní za akční cenu 6 190 Kč.