Halmar Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý

Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery.... více informací »
Halmar Jídelní stůl Ksawery
Značka: Halmar
2 390 Kč
Více informací »
Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery....

Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery. Jídelní stůl Ksawery zaujme jednoduchým, tradičním a zároveň moderním designem. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Deska stolu se vyrábí z laminované dřevotřísky, které se značí svojí nízkou váhou a cenou v barvě dub… Kvalitní produkt Halmar Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý můžete získat ještě na našem webu ve známé sekci stoly do jídelny! Nyní můžete koupit nové produkty z této sekce za extra cenu!

Levný výrobek Halmar Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý značky Halmar snadno můžete najít právě nyní za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 2 390 Kč.