Halmar Jídelní stůl EDWARD, bílý/medový dub

Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů.... více informací »
Halmar Jídelní stůl EDWARD
Značka: Halmar
9 190 Kč
Více informací »
Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů....

Jídelní stůl EDWARD je nenápadný rozkládací stůl. Tento stůl je vyrobený s velkou péčí a z vysoce kvalitních materiálů. Podnoží stolu je vyrobeno z malované oceli v odstínu medový dub. Nohy ladí s rozloženou částí, která je vyrobena z lakovaného, laminovaného MDF, taktéž v odstínu medový dub. Po rozložení je stůl dlouhý až 2 m, tudíž k němu může zasednou početná rodina. Zbytek desky je vyroben v bílém odstínu. K bílo-dubovému provedení stolu doporučujeme zakoupit také naše židle K214. Oblíbený a kvalitní kousek Halmar Jídelní stůl EDWARD, bílý/medový dub lze koupit rovněž tady na našem webu v kategorii stoly do jídelny! Podívejte se na parádní zboží z této sekce za báječnou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Halmar dlouhodobě dodává top výrobky.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento kvalitní výrobek Halmar Jídelní stůl EDWARD, bílý/medový dub od spolehlivého výrobce Halmar máte možnost sehnat tady a teď právě za rozumné peníze. Právě lze objednat jen za 9 190 Kč.