Halmar Jídelní stůl CRISTAL, sklo (čiré/mléčné)

Jídelní stůl CRISTAL je velmi zajímavý skleněný stůl, který upoutá pozornost každého zákazníka. Jídelní stůl CRISTAL je... více informací »
Halmar Jídelní stůl CRISTAL
Značka: Halmar
4 090 Kč
Více informací »
Jídelní stůl CRISTAL je velmi zajímavý skleněný stůl, který upoutá pozornost každého zákazníka. Jídelní stůl CRISTAL je...

Jídelní stůl CRISTAL je velmi zajímavý skleněný stůl, který upoutá pozornost každého zákazníka. Jídelní stůl CRISTAL je krásný, designový stůl, který díky svému skleněnému provedení rozjasňuje a provzdušňuje prostor. Kombinace nerezové oceli a skla působí luxusně a přitom neagresivně a minimalisticky. Deska je vyrobena ze skla v mléčném provedení na lemu desky a z čirého skla na středu desky. Ke stolu CRISTAL bychom Vám rádi doporučili koupi jídelních židlí K4M. Stůl nabízíme také v provedené čiré/černé… Zlevněný výrobek Halmar Jídelní stůl CRISTAL, sklo (čiré/mléčné) naleznete bez problémů tady u nás v oblíbené rubrice stoly do jídelny! Nyní můžete najít ostatní kusy z této oblíbené sekce snadno online. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další kvalitní zboží od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka Halmar dlouhodobě dodává špičkové produkty Přesvědčte se!

Vynikající kus Halmar Jídelní stůl CRISTAL, sklo (čiré/mléčné) originál od výrobce Halmar snadno můžete sehnat na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Akční cena již od 4 090 Kč.