Halmar Jídelní stůl Corwin Bis, skleněný

Jídelní skleněný stůl Corwin Bis Elegance a moderní vzhled jsou dvě vlastnosti, které velice vkusně reprezentují jídelní stůl... více informací »
Halmar Jídelní skleněný stůl Corwin Bis
Značka: Halmar
3 490 Kč
Více informací »
Jídelní skleněný stůl Corwin Bis Elegance a moderní vzhled jsou dvě vlastnosti, které velice vkusně reprezentují jídelní stůl...

Jídelní skleněný stůl Corwin Bis Elegance a moderní vzhled jsou dvě vlastnosti, které velice vkusně reprezentují jídelní stůl Corwin Bis. Tento stůl je také, díky jeho kvalitní materiálům, velmi odolný a pevný. Díky svému designu se tak bude jídelní stůl Corwin Bis výborně hodit do každé kuchyně či jídelny. Jídelní stůl Corwin Bis je vyroben v kombinaci skla a chromované oceli, působí velmi vzdušně, svěže a elegantně. Chromovaná ocel je opatřená zlatým nátěrem pro větší odolnost a jednodušší údržbu.…
Ve slevě kus Halmar Jídelní stůl Corwin Bis, skleněný jde získat pohodlně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii stoly do jídelny! Prozkoumejte ještě jiné zboží z této známé sekce za outletovou cenu!

Ve slevě tento výrobek Halmar Jídelní stůl Corwin Bis, skleněný značky Halmar snadno můžete najít právě zde za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 3 490 Kč.