Halmar Jídelní stůl COLOMBO, dub zlatý/černý

Jídelní stůl COLOMBO je stůl vyrobený ve velice moderním a zajímavém designu. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní... více informací »
Halmar Jídelní stůl COLOMBO
Značka: Halmar
11 390 Kč
Více informací »
Jídelní stůl COLOMBO je stůl vyrobený ve velice moderním a zajímavém designu. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní...

Jídelní stůl COLOMBO je stůl vyrobený ve velice moderním a zajímavém designu. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní laminované MDF v provedení zlatého dubu s černými hranami, toto provedení je zvoleno především kvůli jeho eleganci. Podnož stolu je poté vyrobena z černé malované práškované oceli, tato podnož je pevně připevněna k desce stolu, tudíž je velmi stabilní a bezpečná. Nohy jsou navrženy do zajímavého geometrického tvaru a dodávají tak stolu velice neobvyklý, charakteristický vzhled. Stůl…
Výjimečný a žádaný produkt Halmar Jídelní stůl COLOMBO, dub je dostupný bez problémů na našich stránkách umístěný v kategorii stoly do jídelny. Vyberte si ostatní výrobky z naší kategorie za výborné peníze! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Halmar Jídelní stůl COLOMBO, dub zlatý/černý originál od značky Halmar seženete na našich stránkách za akční cenu. Cena již od 11 390 Kč.