Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma

Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma Moderní jídelní stůl Vilmer je ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduché,... více informací »
Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer
Značka: Halmar
7 690 Kč
Více informací »
Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma Moderní jídelní stůl Vilmer je ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduché,...

Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma Moderní jídelní stůl Vilmer je ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduché, funkční a elegantní řešení stolů. Stůl bude skvělým doplňkem moderního interiéru. Odvážná kombinace materiálů Vás zaujme již na první pohled. Směs laminovaného MDF, lakovaného MDF, skla a nerezové oceli je velmi neutrální a klidná. Vilmer tedy nabízí: neutrální design kvalitní konstrukci spolehlivé materiály moderní vzhled
Nový kus Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma máte možnost získat bezprostředně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice stoly do jídelny. Máme pro vás oblíbené produkty z této populární rubriky v akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další skvělé kousky značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel Halmar pro své zákazníky prodává kvalitní produkty..

Tento kvalitní výrobek Halmar Jídelní skleněný stůl Vilmer, bílý/dub sonoma od výrobce s dobrým jménem Halmar můžete získat aktuálně na našich stránkách ve slevě. Nyní pořídíte za super cenu 7 690 Kč.