Halmar Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, wenge

Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, wenge Jídelní sestava MALCOLM sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému provedení se... více informací »
Halmar Jídelní sestava Malcolm + 4 židle
Značka: Halmar
4 190 Kč
Více informací »
Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, wenge Jídelní sestava MALCOLM sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému provedení se...

Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, wenge Jídelní sestava MALCOLM sází na jednoduché a elegantní tvary. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Klasické tvary a jednotné barvy nenaruší žádný interiér a tento set bude tak ozdobou vašich domovů. Jídelní set se skládá ze stolu a 4 židlí a je nabízen dále v barevném provedení dubu sonoma. Deska stolu a židle jsou vyrobeny z laminovaného MDF v barvě odstínu wenge. Nohy stolu a rám židle spolu s…Tento nejprodávanější produkt Halmar Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, wenge jde pořídit jednoduše na našem webu v populární sekci jídelní sety. Vyberte si skvělé produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. Věhlasná značka Halmar pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty.

Tento akční kus Halmar Jídelní sestava Malcolm + 4 židle, wenge značky Halmar jednoduše seženete na našich stránkách opravdu levně! Ceny již od 4 190 Kč.