Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, tmavý ořech

Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY
Značka: Halmar
3 390 Kč
Více informací »
Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech...

Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduchá konstrukce a jednotné barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Stůl je kompletně v barvě tmavého ořechu. Deska stolu je vyrobena z laminované dřevotřísky. Nohy stolu jsou vyrobeny z laminovaného MDF. Stůl je rozkladatelný a desku stolu lze prodloužit na 158 cm. Z naší nabídky si můžete… Nejprodávanější kousek Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, tmavý ořech seženete aktuálně na našem webu zařazený v kategorii stoly do jídelny! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, tmavý ořech od oblíbené značky Halmar snadno získáte u nás se slevou. Akční ceny od 3 390 Kč.