Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY
Značka: Halmar
3 290 Kč
Více informací »
Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému...

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduchá konstrukce a jednotné barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Díky šikovnému, na ovládání jednoduchého, mechanismu, lze desku stolu rozložit do délky 158 cm. To využijete především při větší rodinné sešlosti, kdy je potřeba větší prostor pro stolování.…Tento kvalitní kousek Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson naleznete taky tady na našich stránkách umístěný v sekci stoly do jídelny. Nyní najdete akční produkty ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu. Tento vyjímečný výrobce Halmar dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kousek Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson od společnosti s předním postavením na trhu Halmar snadno seženete momentálně na webu levně! Nyní můžete mít za 3 290 Kč.