Halmar Dětská židle Toby, šedá/zelená

Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich... více informací »
Halmar Dětská židle Toby
Značka: Halmar
1 490 Kč
Více informací »
Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich...

Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich dětský pokoj, je židle Toby přesně tím, co hledáte. Díky základnímu mechanismu, poskytuje výškové nastavení, které bude vyhovovat dětem v různém věkovém rozmezí. Barevné čalounění je velice hravé a jistě vaše děti potěší. Na opěráku naleznete čalounění, které je vytvořené z tkaniny ve dvou odstínech, a to v zeleném a šedém. K čalounění je navíc použita membránová tkanina, která je…Kvalitní produkt lze sehnat taky tady na webu umístěný v sekci dětské židle a stoly! Nyní koupíte ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce v akci! Značka Halmar dodává velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se!

Tento akční a ve slevě výrobek Halmar Dětská židle Toby, šedá/zelená od známého výrobce Halmar můžete získat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Akční cena již od 1 490 Kč.