Halmar Dětská židle Toby, šedá/světle modrá

Dětská židle Toby, šedá/světle modrá Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní... více informací »
Halmar Dětská židle Toby
Značka: Halmar
1 490 Kč
Více informací »
Dětská židle Toby, šedá/světle modrá Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní...

Dětská židle Toby, šedá/světle modrá Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich dětský pokoj, je židle Toby přesně tím, co hledáte. Díky základnímu mechanismu, poskytuje výškové nastavení, které bude vyhovovat dětem v různém věkovém rozmezí. Barevné čalounění je velice hravé a jistě vaše děti potěší. Na sedáku naleznete čalounění, které je vytvořené z tkaniny ve dvou odstínech, a to v modrém a šedém. K čalounění je navíc použita membránová tkanina, která… Kvalitní kus Halmar Dětská židle Toby, šedá/světle modrá dostanete zrovna tady na stránkách v kategorii dětské židle a stoly. Nyní můžete najít akční zboží z naší kategorie ve výprodejové akci! Populární dodavatel Halmar dodává top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Nejprodávanější produkt Halmar Dětská židle Toby, šedá/světle modrá pocházející od značky Halmar snadno získáte právě zde ve výprodejové akci! Nabídky již od 1 490 Kč.