Halmar Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná

Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná Dětská židle IBIS paris na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem.... více informací »
Halmar Dětská židle Ibis Paris
Značka: Halmar
1 890 Kč
Více informací »
Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná Dětská židle IBIS paris na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem....

Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná Dětská židle IBIS paris na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem. Skvěle doplní dětský i studentský pokoj. Židle je čalouněna velmi pohodlnou tkaninou ve velmi zábavném vícebarevném designu. Použitá tkanina je velice odolný materiál, který je velice trvanlivý, a dokonce se velmi snadno udržuje. Základní mechanismus, kterým židle disponuje, umožňuje nastavit výšku otočné židle IBIS v rozmezí 12 cm. Tato otočná židle má pochromovanou kovovou základnu…Vysoce kvalitní kus Halmar Dětská židle Ibis máte možnost pořídit aktuálně tu na našich stránkách umístěný v sekci dětské židle a stoly. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Tento vyjímečný výrobce Halmar pro vás připravuje prvotřídní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Výjimečný a žádaný produkt Halmar Dětská židle Ibis Paris, vícebarevná s osvědčenou značkou Halmar pořídíte tady teď právě skutečně levně! Ceny již od 1 890 Kč.