Halmar Dětská židle Darian Bis, šedá

Dětská židle Darian Bis, šedá Jednoduchá a elegantní dětská kolečková židle DARIAN BIS šedé barvy nabídne za skvělou cenu... více informací »
Halmar Dětská židle Darian Bis
Značka: Halmar
1 290 Kč
Více informací »
Dětská židle Darian Bis, šedá Jednoduchá a elegantní dětská kolečková židle DARIAN BIS šedé barvy nabídne za skvělou cenu...

Dětská židle Darian Bis, šedá Jednoduchá a elegantní dětská kolečková židle DARIAN BIS šedé barvy nabídne za skvělou cenu velmi slušnou míru komfortu, ale také zdravé ergonomické sezení. O pohodlí se postará bohaté polstrování i vestavěné opěrky rukou, odolnost zaručí kvalita použitých materiálů. Silně polstrovaný sedák nabídne kvalitní ergonomický profil, zajišťující zdravou polohu sezení i správné prokrvení nohou dítěte. To samé, pak lze říci i o samostatném opěradle, kterému nechybí boční vedení… Výjimečný a žádaný produkt pořídíte aktuálně na našich stránkách v kategorii dětské židle a stoly! Nyní pořídíte akční produkty z této sekce za super peníze! Populární výrobce Halmar má ve stále nabídkce top výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento designový kus Halmar Dětská židle Darian Bis, šedá od známého výrobce Halmar snadno můžete získat u nás právě se slevou. Cena již od 1 290 Kč.