Halmar Barová židle H-43, světlý dub/bílá

Barová židle H-43 je židle s atraktivním a unikátním designem. Židle disponuje velkorysým polstrováním na sedadle a opěráku... více informací »
Halmar Barová židle H-43
Značka: Halmar
1 990 Kč
Více informací »
Barová židle H-43 je židle s atraktivním a unikátním designem. Židle disponuje velkorysým polstrováním na sedadle a opěráku...

Barová židle H-43 je židle s atraktivním a unikátním designem. Židle disponuje velkorysým polstrováním na sedadle a opěráku zad. Celkový tvar sedací části má tvar skořápky, což umožňuje velice pohodlné sezení, skořápka je vyrobena z ohýbané překližky v barvě jasný dub. Jako potah je použita bílá eko kůže, která je snadná na údržbu. Podnož židle je vyrobená z chromované oceli, s pevným kulatým podstavcem pro stabilní sezení. Židle poskytuje také jednoduchou podnožku. Díky plynovému pístu si můžete…
Tento žádaný produkt jde pořídit bezprostředně na našich stránkách ve známé kategorii barové židle a stoličky. Pořiďte si oblíbené produkty ve zmiňované sekci v akci! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Akční a ve slevě produkt Halmar Barová židle H-43, světlý dub/bílá od známé značky Halmar můžete sehnat teď levně! Nabídka od 1 990 Kč.