Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, béžové

Kancelářské křeslo Porto, béžové Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto
3 990 Kč
Více informací »
Kancelářské křeslo Porto, béžové Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v...

Kancelářské křeslo Porto, béžové Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž pominou veškeré bolesti a nepříjemnosti, a vy se tak v klidu budete moci soustředit na vaši práci. Prvotřídní materiály, ale i možnosti nastavení křesla Porto zajistí maximální přizpůsobení sedícímu a poskytnou správnou oporu pro zdravé držení těla během sezení. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná eko kůže v elegantní béžové barvě. Tuto eko kůži také najdeme… Tento exkluzivní produkt Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, můžete najít bez problémů tu na webu v rubrice židle do kanceláře. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice v bezva akci. Věhlasná značka Global Income s.c. dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další vybrané produkty od značky Global Income s.c.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, béžové od výrobce Global Income s.c. pohodlně pořídíte momentálně opravdu výhodně. Za bezkonkureční cenu 3 990 Kč.