Dřevěná jídelní židle SASKIE – masiv, více barev

Elegantní jídelní židle Saskie je vyrobená z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou a velmi snadno se udržuje. Tato... více informací »
Dřevěná jídelní židle SASKIE  – masiv
Značka: Kup Židle
2 999 Kč
Více informací »
Elegantní jídelní židle Saskie je vyrobená z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou a velmi snadno se udržuje. Tato...

Elegantní jídelní židle Saskie je vyrobená z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou a velmi snadno se udržuje. Tato židle bez područek není stohovatelná a má nosnost 120 kg. Je možné si vybrat z několika odstínů dřeva.
Hlavní výhody dřevěné jídelní židle SASKIE 

Moderní provedení s organickými křivkami 
Odolná dřevěná konstrukce
Snadná údržba

Moderní dřevěná židle s organickými křivkami a elegantními tenkými nohami se bude vyjímat u každého jídelního stolu, dojem ale udělá také v kancelářských nebo veřejných prostorech. Díky možnosti výběru barvy moření ji s interiérem dokonale sladíte.
Židle je vyrobená s povrchovou úpravou, díky které je její údržba bezproblémová. Výška sedu je 47 cm, celková výška pak 88 cm. Šířka sedáku je 43 cm, hloubka se rovná 46 cm. Židle nemá područky, není stohovatelná a její nosnost je 120 kg. Židle má standardní dvouletou záruku.

Zajímavý produkt Dřevěná jídelní židle SASKIE – masiv, více barev od top výrobce Kup Židle snadno najdete nyní za příznivou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 999 Kč.