Dětské zahradní pískoviště se střechou — masivní borovice

Dětské pískoviště z borovicového dřeva na vaši zahradu. Pískoviště s roměry 120x120x120 cm je dodáváno v pestrobarevném... více informací »
Dětské zahradní pískoviště se střechou — masivní borovice
Značka: Kup Židle
1 890 Kč
Více informací »
Dětské pískoviště z borovicového dřeva na vaši zahradu. Pískoviště s roměry 120x120x120 cm je dodáváno v pestrobarevném...

Dětské pískoviště z borovicového dřeva na vaši zahradu. Pískoviště s roměry 120x120x120 cm je dodáváno v pestrobarevném provedení v demontu. Pískoviště pro děti je dodáváno s ochranou stříškou proti slunci.
Parametry:

výška výrobku
120cm

šířka výrobku
120cm

délka výrobku
120cm

hmotnost
14kg

materiál
borovice

barva
barevná

rozměr balení
120x26x14cm

materiál balení
karton

Diskontní produkt Dětské zahradní pískoviště se střechou — masivní borovice je k dostání rovněž na stránkách v oblíbené kategorii zahrada! Nyní najdete vyjímečné kousky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Kup Židle pro vás vyrábí skvělé zboží.

Kvalitní výrobek Dětské zahradní pískoviště se střechou — masivní borovice od dodavatele s dobrým jménem Kup Židle jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní ve slevě! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 890 Kč.