Dětská židle na kolečkách KUBUS — ekokůže, žlutá/hnědá

Dětská židle KUBUS s područkami vhodná do holčičího i klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje... více informací »
Dětská židle na kolečkách KUBUS — ekokůže
Značka: Kup Židle
1 699 Kč
Více informací »
Dětská židle KUBUS s područkami vhodná do holčičího i klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje...

Dětská židle KUBUS s područkami vhodná do holčičího i klučičího pokoje. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje kovový kříž s kolečky určenými na všechny povrchy. Křeslo je čalouněno odolnou ekologickou kůží. Nosnost je 80 kg.

Rozměry:- šířka: 52 cm- hloubka: 52 cm- výška: 82 – 92 cm – výška sedu: 44 – 54 cm
Materiál:- ekokůže
Další funkce:- mechanismus houpací


Tento zlevněný produkt Dětská židle na kolečkách KUBUS — ekokůže, žlutá/hnědá jde koupit prostě tady na našich stránkách v sekci dětské židle a stoly! Vyberte si nové zboží ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! To ale není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Kup Židle pro vás připravuje kvalitní sortiment.

Oblíbený a kvalitní výrobek Dětská židle na kolečkách KUBUS — ekokůže, žlutá/hnědá od známého výrobce Kup Židle najdete teď za výhodnou cenu! Akční cena 1 699 Kč.