Designové relaxační křeslo CASTEL 2 — kov, látka, více barev Zelená

CASTEL 2 je relaxační křeslo pro volný čas, které se bude skvěle vyjímat v moderním obývacím pokoji. Tvarované designové... více informací »
Designové relaxační křeslo CASTEL 2 — kov
Značka: Kup Židle
4 799 Kč
Více informací »
CASTEL 2 je relaxační křeslo pro volný čas, které se bude skvěle vyjímat v moderním obývacím pokoji. Tvarované designové...

CASTEL 2 je relaxační křeslo pro volný čas, které se bude skvěle vyjímat v moderním obývacím pokoji. Tvarované designové křeslo s područkami se vyznačuje zaoblenými hranami, které zaručují pohodlné sezení. CASTEL 2 upoutá pozornost prošívaným opěradlem, které zdůrazňuje měkkost látky používané k očalounění tohoto nábytku. Ocelový rám s práškovým nástřikem je ve zlatém provedení, a dotváří tak celkově atraktivní vizuál křesílka. Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry:
– šířka 71 cm 
– hloubka 79 cm 
– výška 97 cm 
– výška sedáku 44 cm
Materiál: 
– tkanina/ ocel
Dodáváme v demontu.

Unikátní produkt Designové relaxační křeslo CASTEL 2 — kov, látka, můžete pořídit bezprostředně tu na našem webu v populární sekci křesla do obýváku! Připravili jsme ještě ostatní kusy z této známé kategorie za výhodnou cenu.

Exkluzivní produkt Designové relaxační křeslo CASTEL 2 — kov, látka, více barev Zelená od top výrobce Kup Židle jednoduše můžete získat právě zde ve slevě! Akční cena 4 799 Kč.