Designové otočné relaxační křeslo KOMODO — kov, více barev Modrá/černá

Krásné relaxační otočné křesílko KOMODO se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho... více informací »
Designové otočné relaxační křeslo KOMODO — kov
Značka: Kup Židle
6 590 Kč
Více informací »
Krásné relaxační otočné křesílko KOMODO se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho...

Krásné relaxační otočné křesílko KOMODO se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete. Jeho hlavní předností je velká pohodlnost a to díky měkkému čalounění.
Kostra křesla je vyráběna z kovu a je čalouněný příjemnou látkou více barev. Na opěráku i sedáku křesla je dekorativní prošití. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Podnož je tvořena čtyřmi kovovými nohami černé barvy. 
Parametry křesla:
Šířka: 67 cm Hloubka: 72 cm Výška: 97 cm Výška sedu: 45 cm Hloubka sedu: 47 cm Šířka sedu: 40 cm Výška zádové opěrky: 52 cm Šířka zádové opěrky: 55 cmNosnost: 120 kgHmotnost: 11 kg
Nový produkt Designové otočné relaxační křeslo KOMODO — kov, více barev Modrá/černá lze sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu v populární kategorii obývací pokoj! Získejte oblíbené produkty ze zmíněné sekce snadno online! Věhlasná značka Kup Židle svým zákazníkům nabízí top sortiment Přesvědčte se sami! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na více produktů značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Designové otočné relaxační křeslo KOMODO — kov, více barev Modrá/černá od kvalitní značky Kup Židle jednoduše seženete právě teď ve výprodejové akci! Ceny od 6 590 Kč.