Designové otočné relaxační křeslo KOMODO — kov, látka s efektem broušené kůže, hnědá/černá

Krásné relaxační otočné křesílko KOMODO se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho... více informací »
Designové otočné relaxační křeslo KOMODO — kov
Značka: Kup Židle
6 890 Kč
Více informací »
Krásné relaxační otočné křesílko KOMODO se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho...

Krásné relaxační otočné křesílko KOMODO se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete. Jeho hlavní předností je velká pohodlnost a to díky měkkému čalounění.
Kostra křesla je vyráběna z kovu a je čalouněný v látce s efektem broušené kůže v barevném provedení hnědá černá. Na opěráku křesla je dekorativní prošití. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Podnož je tvořena čtyřmi kovovými nohami černé barvy. 
Parametry křesla:
Šířka: 67 cm Hloubka: 72 cm Výška: 97 cm Výška sedu: 45 cm Hloubka sedu: 47 cm Šířka sedu: 40 cm Výška zádové opěrky: 52 cm Šířka zádové opěrky: 55 cmNosnost: 120 kgHmotnost: 11 kg
Neodolatelný produkt Designové otočné relaxační křeslo máte možnost koupit zrovna na webu umístěný v rubrice obývací pokoj. Mrkněte na další produkty ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu. Tento vyjímečný výrobce Kup Židle pro své zákazníky dodává top výrobky. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Designové otočné relaxační křeslo KOMODO — kov, látka s efektem broušené kůže, hnědá/černá s osvědčenou značkou Kup Židle jednoduše najdete u nás teď v akci! Cena od 6 890 Kč.