BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá

Jednací židle JCON s kovovou konstrukcí. Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění. Sedák je vyplněný studenou... více informací »
BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá
Značka: Office Pro
3 199 Kč
Více informací »
Jednací židle JCON s kovovou konstrukcí. Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění. Sedák je vyplněný studenou...

Jednací židle JCON s kovovou konstrukcí. Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění. Sedák je vyplněný studenou pěnou. Nosnost až 120 kg. Záruka 4 roky. 
 
Popis:

Certifikace BIFMA a GREENGUARD
Robustní kovová lyžinová konstrukce
Výplň sedáku ze studené pěny
Integrované loketní opěrky
Plastové kluzáky pro ochranu konstrukce židle a podlahy
Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění
Plasty v černé barvě
Nosnost 120 kg
Záruka 48 měsíců

Technické parametryHmotnost: 13 kgNosnost: 120 kgCelková šířka: 60 cmŠířka sedáku: 50 cmVýška: 85 cmVýška sedu: 45 cmHloubka sedáku: 50 cmHodně povedený výrobek BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá jde pořídit snadno tady na našem webu zařazený v sekci konferenční a jednací židle! Vyhledejte si jiné kusy ve zmiňované rubrice v akci! Tento výrobce Office Pro vám poskytuje vynikající sortiment.

Tento kvalitní a levný kus BESTUHL BESTUHL Konferenční židle JCON černý plast Modrá značky Office Pro jednoduše můžete získat u nás nyní za výhodnou cenu! Akční ceny od 3 199 Kč.