Levné židle a křesla
  1. Domů
  2. Dětský nábytek
  3. Dětské kufry a cestovní doplňky
  4. Cestovní doplňky
  5. Adoramals Cestovní polštářek a maska Pejsek Shiba Inu CDAD1664

Adoramals Cestovní polštářek a maska Pejsek Shiba Inu CDAD1664

Designový produkt Adoramals Cestovní polštářek a maska Pejsek Shiba Inu CDAD1664 od známého dodavatele Adoramals je k získání tady teď za výhodnou cenu! Nabídky již od 369 Kč.
Cestovní doplňky - Adoramals Cestovní polštářek a maska Pejsek Shiba Inu CDAD1664

Užijte si pohodlný spánek a relaxaci i během cestování s títmo skvělým cestovním polštářem a maskou na oči v designu pejska Shiba Inu. S touto sadou si můžete dopřát maximální pohodlí a odpočinek, ať už jste v letadle, vlaku, autě nebo autobuse. Cestovní polštář je navržen tak, aby poskytoval optimální podporu pro vaši hlavu a krk, zatímco maska na oči blokuje rušivé světlo a umožňuje vám naplno relaxovat. S motivem roztomilého pejska Shiba Inu je tato sada nejenom praktická, ale i zábavná pro vaše cestování. Sada je vyrobena z příjemného pohodlného plyšového materiálu. Maska na oči je připevněna k polštářku gumičkou, která je na jedné straně rozepínatelná.
Polštářek je vyroben z kvalitních a bezpečných materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Velikost polštářku je ideální pro přenášení a nezabere mnoho místa, zato tento plyšový kamarád zaručí spoustu radosti, zábavy a pohodlí.
Užijte si každou cestu plně odpočatí a bezstarostní s tímto cestovním polštářem a maskou na oči.
Doporučeno pro děti od 3 let.
Rozměry

14 x 15 x 9 cm (v x š x h)
rozložené 15 x 27 x 7 cm (v x š x h)

Obsahuje

polštářek se zipem a maska na oči

Materiál

látka

Složení

95% Polyester
5% Spandex